Hoşgeldin ‘EDS’
KÖY-DES bütçesi belli oldu
Kırklarelispor’un kupa maçı bugün
Büyükkarıştıran ve Akçaköy’de bugün elektrik yok
Bu haber 21 Kasım 2020, Cumartesi 09:09 tarihinde eklendi. 500 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İhalelerde gelecek hafta

Lüleburgaz Belediyesi’nin şeffaflık ilkesi doğrultusunda canlı yayınladığı ihalelerde önümüzdeki hafta tek ihale gerçekleştirecek.
İhalelerde gelecek hafta  

23 Kasım Pazartesi saat 11.30’da Mali Hizmetler Müdürlüğü’nün “İç kontrol ve muhtelif idari işlemler hakkında güncel mevzuat bilgilendirmeler eğitim hizmet alımı işi” ihalesi gerçekleştirilecek. İhale pazarlık usulüyle olacak.

 Lüleburgaz Belediyesi’nin şeffaflık ilkesi kapsamında Eylül ayından bu yana resmi Youtube hesabından yayınladığı ihalelerde önümüzdeki hafta tek ihale olacak. Bu doğrultuda 23 Kasım Pazartesi saat 11.30’da Erol Özgür Toplantı Salonu’nda Mali Hizmetler Müdürlüğü’nün “İç kontrol ve muhtelif idari işlemler hakkında güncel mevzuat bilgilendirmeler eğitim hizmet alımı işi” ihalesi gerçekleştirilecek. Pazarlık usulüyle yapılacak ihale Lüleburgaz Belediyesi resmi Youtube hesabından canlı olarak yayınlanacak.

 Haber Buğra KAYA Fotoğraf Lüleburgaz Belediyesi

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek