İlkay Karataş adaylığını açıkladı
Yeni Kaymakam, Bercadia’yı denetledi.
Vali Bilgin, yeni Vali Yardımcısı ve Kaymakamları ağırladı
O PAYLAŞIMLARA SUÇ DUYURUSU
Bu haber 19 Ocak 2013, Cumartesi 09:33 tarihinde eklendi. 1048 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mali Müşavirler bigilendirildi

Kırklareli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) üyeleri Muhasebeciler ve Mali Müşavirler, İş Güvenliği Yasası konusunda bilgilendirildi.
Mali Müşavirler bigilendirildi
Kırklareli SMMMO konferans salonunda gerçekleşen bilgilendirmeyi, Bureau Verıtas Uluslararası Denetim Şirketi Baş Denetleyici Yelda Turna, Satış Müdürü Yücel Erden ve Avukat Zeki Onat tarafından yapıldı.
Kırklareli SMMMO Başkanı Burhan Üstünkol, oda olarak eğitimlere önem verdiklerini, TCK kanunu ile ilgili 2 yıla varan eğitim yaptıklarını, bundan sonraki zamanlarda da oda olarak oda üyelerine aydınlatıcı eğitimlere devam edeceklerini söyledi.
Bilgilendirme toplantısında Zeki Onat, İşverenin yükümlülükleri, işverenin yükümlülükleri yerine getirmemesinin sonuçları, işçinin İş güvenliği yasasından kaynaklanan hakları, işçinin haklarının kullanım sınırları, iş güvenliği uzmanının hukuki durumu, sorumluluk ve sınırları, cezai sorumluluğu konusunda bilgiler verirken, Yelda Turna’daiş sağlığı ve güvenliği kanunu, iş sağlığı ve güvenliğine ilişkin işyeri tehlike sınıfları tebliği, iş güvenliği uzmanlarının görev, yetki, sorumluluk ve eğitimleri hakkında yönetmelik, işyeri hekimlerinin görev, yetki, sorumluluk ve eğitimleri hakkında yönetmeliği,iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri yönetmeliği,iş sağlığı ve güvenliği risk değerlendirmesi yönetmeliği, ağır ve tehlikeli işler yönetmeliği konularında katılımcılara bilgiler verdi. İHA
Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek