Ahmetbey’de salgınla mücadele tatil dinlemedi
Patpatın altında kalan sürücü öldü
Anahtarını unuttuğu eve pencereden girmeye çalışırken öldü
Belediyeden Kaymakam’a VEFA gecesi
Bu haber 28 Temmuz 2020, Salı 09:40 tarihinde eklendi. 400 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hürfikir’den Kaymakam’a ziyaret

Gazetemiz Hürfikir’in İmtiyaz Sahibi Murat Mahir Altan, dün Lüleburgaz Kaymakamı Mustafa Kaya’yı makamında ziyaret ederek teşekkür plaketi verdi.
Hürfikir’den Kaymakam’a ziyaret  

Ziyaret sonrasında bir açıklama yapan Hürfikir Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Mahir Altan; “2015 yılından bu Lüleburgaz’da hizmet veren Kaymakamımız Sayın Mustafa Kaya’nın tayini Adana Çukurova’ya çıktı. Kendisi 29 Temmuz 2020 Çarşamba günü Lüleburgaz’dan ayrılacak. Lüleburgaz’da görev yaptığı 5 yıllık süre içerisinde 15 Temmuz 2016 Darbe Girişimi, CORONAVİRÜS COİVT 19 Pandemisi gibi hassa olaylar yaşadı. Vatandaşlarımız ve kurumlarla iyi diyalog kurup herkese eşit davranarak örnek bir yönetim anlayışı gösterdi. Bu nedenle kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Lüleburgaz Kaymakam Mustafa Kaya’da;”Lüleburgaz’da kaldığım 5 yıllık süre içerisinde Lüleburgaz halkının eğitimli ve demokratik yapıda bizlerin için kolaylaştırdı. Başta Hürfikir olmak üzere yerel gazetelerimiz halkımızla yöneticiler arasında köprü görev kurdu. Ben de Lüleburgaz halkın demokratik, sevecen ve devletine saygılı  yapılandan dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ertan BAYER 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek