Ahmetbey’de salgınla mücadele tatil dinlemedi
Patpatın altında kalan sürücü öldü
Anahtarını unuttuğu eve pencereden girmeye çalışırken öldü
Belediyeden Kaymakam’a VEFA gecesi
Bu haber 17 Temmuz 2020, Cuma 16:23 tarihinde eklendi. 535 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İYİ Parti İl Yönetimi belli oldu

İYİ Parti Kırklareli İl Teşkilatı’nın yeni yönetim kurulu geçtiğimiz gün belli oldu. İl Başkanı Hilmi Hersek’in listesi açıklandı.
İYİ Parti İl Yönetimi belli oldu  

İYİ Parti Kırklareli İl Başkanı Hilmi Hersek’in yönetim kurulu listesi şöyle oluştu; İl Sekreteri Adnan Işıksal, Teşiklat Başkanları Volkan Akman, Hakan Küçüksalam, İl Muhasibi Gökhan Sağlık, Hukuk ve Seçim İşleri Başkanı Muzaffer Dilbaz, Medya ve İletişim Başkanı Işıl Mert, Kadın Politikaları Başkanı Çiğdem Özkan, Siyasi İşler Başkanı Fatih Teğiş, Yererl Yönetimler Başkanı ismet Fıçıcılar ve Nurdan Aras, Sosyal İşler Başkanı Rıza Şenol ve Melek Yenici,  Tarım ve Köy İşleri Başkanı Hayri Sav, Ekonomik Politikalar Başkanı Halil Karaca, Sivil Toplum Kuruluşları Başkanı Hüseyin Sert, Halk ve İlişkiler Başkanı Gülşen Tüzün ve Gülseren Kıran, Gençlik Politikalarından Sorumlu Başkan Erdem Gülsoy, Eğitim-Kültür veSanat Politikaları Başkanı Murat Demirkol, Kalkınma Politikaları Başkanı Ümit Çalık, Uluslararası İlişkiler Başkanı Tahir Yılmaz ve Oktay Mutlu, Milli Politikalar Başkanı Kemal Genç, Toplumsal Politikalar Başkanı Çağrı Körpecik, Siyaset Akademisi Başkanı Mustafa Kalecik.

Buğra KAYA

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek