Kuştepe’de silahlı kavga
Yeni yönetici Ayberk Gölge oldu
BÜYÜKKARIŞTIRAN YILDIRIM MAHALLESİNDE MUHTARLIĞA SERKAN ÖNAL VEKALET EDİYOR
Atatürk Evi’nde ilk nikah
Bu haber 03 Temmuz 2020, Cuma 09:39 tarihinde eklendi. 4953 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Komisyon başkanları belli oldu

Lüleburgaz Belediye Meclisi’nin 1 Temmuz tarihli olağan toplantısının ardından komisyon başkanları ve başkan yardımcıları belli oldu.
Komisyon başkanları belli oldu  

Buna göre; Lüleburgaz Belediye Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Ahmet Eren Gürtekin, Komisyon Başkan Yardımcısı Arda Özkan, İmar Komisyonu Başkanı Fikri Şentürk, Başkan Yardımcısı Talat Aydın, Sağlık, Çevre ve Temizlik Komisyonu Başkanı Aytül Çiloğlu, Başkan Yardımcısı Mustafa Kemal Özbek, Halkla İlişkiler ve Kültürel Etkinlikler Komisyonu Başkanı Ertan Bayer, Başkan Yardımcısı Halime Gülcan Ayışığı, İsimlendirme Komisyonu Başkanı Aysun Dedeoğlu, Başkan Yardımcısı Gökdeniz Sezer, Trafik Komisyonu Başkanı Burcu Sabancılar, Başkan Yardımcısı Gökdeniz Sezer, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Komisyonu Başkanı Günsel Solak, Başkan Yardımcısı Burcu Sabancılar, Demokrasi ve Yönetişim Komisyonu Başkanı Günsel Solak, Başkan Yardımcısı Ertan Bayer ve Sosyal Hizmetler Komisyonu Başkanı Deniz Şahin, Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Kozar oldu.

Buğra KAYA

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek