Lüleburgaz Deresi’nde balık ölümlerinin sorumlusu kim?
OKUR MEKTUBU
Kırklareli genelinde sıkı denetim
Lüleburgaz Belediyesi’nden Covid-19 denetimi
Bu haber 19 Haziran 2020, Cuma 09:39 tarihinde eklendi. 743 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başsavcı Muhammed Sami Saçkan Bursa’ya atandı

Lüleburgaz Cumhuriyet Başsavcısı Muhammed Sami Saçkan, Hakimler Savcılar Kurulu’nun kararnamesiyle Bursa Adliyesi’ne atandı.
Başsavcı Muhammed Sami Saçkan Bursa’ya atandı  

2018 yılının Ağustos ayından beri Lüleburgaz Cumhuriyet Başsavcılığı görevini yürüten Muhammed Sami Saçkan’ın, Hakimler Savcılar Kurulu tarafından 17 Haziran 2020 Çarşamba günü yayınlanan kararname ile Bursa Cumhuriyet Savcılığı görevine ataması yapıldı.

Lüleburgaz Cumhuriyet Başsavcılığına ise Beykoz Cumhuriyet Savcısı Yavuz Gökçen atandı.

Hakimler Savcılar Kurulu’nun kararnamesiyle Lüleburgaz’dan gerçekleşen atamalar şöyle oluştu;

Lüleburgaz Cumhuriyet Savcısı olarak görev yapan Muhammet Uraz Yıldız, Ankara Batı Cumhuriyet Savcılığı’na, Lüleburgaz Hakimi olarak görev yapan Yusuf Tekgöçen Malatya Hakimliği’ne, Lüleburgaz Cumhuriyet Savcısı olarak görev yapan Ahmet Rufai Şahin Bor Cumhuriyet Başsavcılığı’na, Lüleburgaz Hakimi olarak görev yapan Eren Zağlı,  Yeşilova Hakimliği’ne, Lüleburgaz Cumhuriyet Savcısı olarak görev yapan Hamit Akıncı, Tekirdağ Cumhuriyet Savcılığı’na, Lüleburgaz Hakimi olarak görev yapan Hanefi Dündar İstanbul Hakimliği’ne, Lüleburgaz Cumhuriyet Savcısı Burak Öztürk, Bozkır Cumhuriyet Savcılığı’na atandı.

Buğra KAYA

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek