YASAKLI BAYRAMDA  10 YARALI
Uyuşturucu taşımak için Demirköy Belediyesi’nin cenaze aracını çaldılar
Lüleburgaz’da TIR yangını
Kırklareli’nde tarihi çarşıda yangın
Bu haber 13 Mayıs 2020, Çarşamba 08:41 tarihinde eklendi. 198 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İşbir Yataktan Sağlık Çalışanlarına Teşekkür İndirimi

Lüleburgaz’da Atatürk Mahallesi, İstasyon Caddesi No: 159/C adresinde hizmet veren İşbir Yatak geçtiğimiz hafta sağlık çalışanları için yüzde 20 indirim kampanyası yaptı.
İşbir Yataktan Sağlık Çalışanlarına Teşekkür İndirimi  

Sağlık çalışanların yapılan bu kampanyanın teşekkür indirim kampanyası olduğunu belirten İşbir Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; “Sağlık kuruluşlarıyla yaptığımız işbirlikleri ve sağlık çalışanlarımıza sağladığımız destekler tüm Türkiye tarafından takdirle karşılandı. Bizler de bu teveccühün bir karşılığı olarak sağlık çalışanlarımız için yepyeni bir kampanyayı hayata geçirme kararı aldık. Sağlık Çalışanlarına %20 İndirim Kampanyası, aağlık çalışanlarına özel olarak kurguladığımız bir kampanyadır.  Tüm Ürünlerde %30 İndirim + %10 KDV İndirimi’ne ek olarak tüm ürünlerde %20 indirim kapsamı taşımaktadır.  Sağlık çalışanlarına tüm ürünlerde %20 indirim sağlanacaktır.  Kampanya 15 Mayısa kadar uzatılmıştır. Kampanyadan faydalanacak kişi ürün alımlarında hastane personeli ya da sağlık çalışanı olduğunu gösteren bir belge ya da kimlik ibraz etmek zorundadır. Sağlık çalışanlarına destek bağlamında başlattığımız %20 Teşekkür İndirimi kampanyasının kapsamını gelen talepler doğrultusunda genişletme kararı aldık. Eczacılar ve İl Sağlık Müdürlüğü’nde görevli sağlık memurları da kampanya kapsamına dahil edilmiştir. Huzurlu ve sağlıklı uykular dileriz.” Denildi.

 

Ertan BAYER

 

 

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek