Vali Osman Bilgin, Ramazan bayramını kutladı
Lüleburgaz BİLSEM, TUBİTAK yarışmasına kabul edildi
Vali Bilgin’den hayırseverlere teşekkür
Arifede yağmur, bayramda güneş
Bu haber 11 Mayıs 2020, Pazartesi 08:42 tarihinde eklendi. 306 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Siyami Aslan’dan Milli Eğitime maskelik kumaş yardımı

Türkiye genelinde Haziran Ayı’nda yapılacak olan YGS ve LGS sınavlarında öğrencilere maske takma zorunluluğu getirildi.
Siyami Aslan’dan Milli Eğitime maskelik kumaş yardımı  

Bunun üzerine Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Cihan Erdem’de Lüleburgaz’da bu sınavlara girecek olan yaklaşık 5 bin öğrenci için maske temin etme çalışmalarına başladı.

 

Bunu duyan Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili İşadamı Siyami Aslan, Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne 5 bin maskelik kumaş yardımında bulundu.

 

Yardımın çok önemli olduğunu belirten Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Cihan Erdem, biz de Lüleburgaz’da Halk Eğitim Merkezi ve Meslek Liseleri gibi kurumlarımızda bu kumaşlarla maskeleri üretip sınava girerken öğrencilerimize ücretsiz olarak dağıtacağız. Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne hayati derece yardımda bulunan Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili İşadamı Siyam  Aslan’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Murat Mahir Altan’ın bürosunda bir araya gelen Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürü Cihan Erdem ve İşadamı Siyami Aslan, YGS ve LGS sınavlarında Lüleburgaz’da öğrencilere maskelerin ücretsiz olarak verileceğinin de müjdesini verdi.

 

Ertan BAYER 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek