YASAKLI BAYRAMDA  10 YARALI
Uyuşturucu taşımak için Demirköy Belediyesi’nin cenaze aracını çaldılar
Lüleburgaz’da TIR yangını
Kırklareli’nde tarihi çarşıda yangın
Bu haber 01 Nisan 2020, Çarşamba 10:29 tarihinde eklendi. 4308 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP İl Başkanı Alaaddin Güncer, yerelde seçilmişlerin birinci yılını kutladı

Cumhuriyet Halk Partisi Kırklareli İl Başkanı Alaaddin Güncer,31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşen yerel seçimlerin üzerinden geçen bir yılın ardından göreve gelen tüm seçilmişlerin birinci yılını kutladı. Güncer, seçilmişlere kalan görev sürelerinde başarılar diledi.
CHP İl Başkanı Alaaddin Güncer, yerelde seçilmişlerin birinci yılını kutladı  

Alaaddin Güncer; belediye başkanlarından muhtarlara kadar yerelde seçilmiş herkesi kapsayacak bir açıklamada bulunarak “31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde başta ilimiz Kırklareli olmak üzere, seçilerek göreve gelmiş belediye başkanlarımızın, belediye ve il genel meclis üyelerimizin, yerel demokrasimizin mihenk taşı olan köy ve mahalle muhtarlarımızın görevlerindeki 1. yılını kutlar, geriye kalan görev sürelerinde üstün başarılar dilerim. Yerel yönetimler demokrasimizin en önemli yapı taşlarıdır. Halkımızın sürekli iletişim içerisinde bulunduğu yerel yöneticiler, gerçekleştirmiş olduğu hizmetlerle de büyük önem teşkil etmektedir. Özellikle bugün dünyamızın tamamını yakından ilgilendiren Koronavirüs salgınıyla mücadelede yerel yöneticilerimize büyük görevler düşmüştür. Bu konuda sürecin en başından beri özverili bir çalışma sergileyen yerel yöneticilerimiz, halkımızın bilinçlendirilmesinden hijyenine kadar her konuda üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmeye devam etmektedir. Güçlü yerel yönetimler her zaman demokratik ve özgür bireylerin yetişmesinde örnek olmuşlardır. Tüm yerel yöneticilerimizin her süreçte olduğu gibi bu süreçte de yanlarında olduğumuzu bir kez daha ifade etmek isterim“ dedi.

Buğra KAYA

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek