Cuma namazları bugün başlıyor
Havaya silah atanlar korkuttu
Dayıoğlu ailesinin acı günü
Lüleburgaz’da 7 gün yağmur var
Bu haber 27 Mart 2020, Cuma 10:47 tarihinde eklendi. 833 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kırklareli ve Lüleburgaz’da Sağlık Müdürlüğü’ne işçi alınacak

Kırklareli Valiliği tarafından yapılan duyuruda Kırklareli ve Lüleburgaz’da İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde daimi işçi kadrolarına temizlik işçisi, güvenlik görevlisi ve klinik destek elemanı alınacağı açıklandı.
Kırklareli ve Lüleburgaz’da Sağlık Müdürlüğü’ne işçi alınacak  

Açıklamada alımların İŞKUR esube.iskur.gov.tr üzerinden 26 Mart-30 mart 2020 tarihlerinde online olarak yapılacağı, Kırklareli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Lüleburgaz Hizmet Merkezinde ilana bizzat başvuru yapılmayacağı, ilanlar için belirtilen numaralardan meslek danışmanları ile görüşme sağlanabileceği ifade edildi.

Yapılan açıklamada “İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilecek Daimi İşçi kadrolarına (Temizlik İşçisi, Güvenlik Görevlisi ve Klinik Destek Elemanı) alım yapılacaktır.

Başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) esube.iskur.gov.tr adresi üzerinden elektronik (online) kullanıcı girişi yapılarak veya E-Devlet veya Alo 170 hattı üzerinden 26/03/2020-30/03/2020 tarihleri arasında yapılacaktır.

Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında Kırklareli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Lüleburgaz Hizmet Merkezinde ilana bizzat başvuru alınmayacak olup, başvuru ekranında sorun yaşanması durumunda Kırklareli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne ait 2141151, 2141624,  2124013 numaraları telefonlardan, Lüleburgaz İlçesinde ikamet edenler için ise Lüleburgaz Hizmet Merkezine ait 4123010, 4123052, 4123053 numaralı telefonlardan İş ve Meslek Danışmanları ile görüşme sağlanabilecektir. “ denildi.

Haber Buğra KAYA Fotoğraf Kırklareli Valiliği

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek