Kurudere Köyü karantinaya alındı
“Kırklareli’nin çalışkan çiftçisine üvey evlat muamelesi yapılamaz”
Erol Özgür: “Fatura okuma tarihini baz alıyoruz”
Yunuslardan mesafe uyarısı
Bu haber 26 Şubat 2020, Çarşamba 09:26 tarihinde eklendi. 558 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Atatürk Mahallesi Pazar Yeri tahsisleri gerçekleşti

Lüleburgaz Atatürk Mahallesi’nde hizmete girecek olan Pazar Yeri ve Semt Merkezi için 25 Şubat 2020 Salı günü kura çekimi yapıldı.
Atatürk Mahallesi Pazar Yeri tahsisleri gerçekleşti  

Lüleburgaz Belediye Hizmet Binası Nikah Salonu’nda Lüleburgaz Belediye Encümeni tarafından  yapılan kura çekiminde Pazar Yerinde yer alan balıkçı, üretici, giyim-tuhafiye ve gıda tezgahları hak sahiplerini buldu.

Kura çekiminde; balıkçılar için ayrılmış 11 tezgaha başvuruda bulunan 10 kişi, 132 gıda tezgahı için başvuran 127 kişi, 264 üretici tezgahı içi başvuran 74 kişinin, 1,5x6,25 ebatlarındaki 28 giyim-tuhafiye tezgahı için başvuran 63 kişiden 28’inin ve 1,5x4,5 ebatındaki 90 giyim-tuhafiye tezgahına başvuran 58 kişinin yer tahsisi gerçekleşti.

1,5x6,25 ebatındaki giyim-tuhafiye tezgahından yer alamayan 35 kişi için talep etmeleri durumunda 1,5x4,5 ebatındaki tezgahlardan talep sırasına göre yer tahsisi yapılacak.

Balıkçı esnafı salı, çarşamba ve cuma günleri; gıda esnafı salı, giyim-tuhafiye esnafı perşembe ve üretici esnafı ise cuma günü tezgah açacak.

Buğra KAYA

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek