Kurudere Köyü karantinaya alındı
“Kırklareli’nin çalışkan çiftçisine üvey evlat muamelesi yapılamaz”
Erol Özgür: “Fatura okuma tarihini baz alıyoruz”
Yunuslardan mesafe uyarısı
Bu haber 22 Şubat 2020, Cumartesi 09:32 tarihinde eklendi. 512 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

1 belde ve 10 köyde elektrik kesintisi

TREDAŞ Kırklareli İl Müdürlüğü Lüleburgaz Bölge Başmühendisliği tarafından 23 Şubat 2020 Pazar günü Lüleburgaz’a bağlı Ahmetbey beldesi ile Alacaoğlu, Düğüncübaşı, Oklalı, Kırıkköy, Ayvalı, Hamitabat, Çeşmekolu, Umurca, Sakızköy ve Emirali köylerinde elektrik kesintisi yaşanacağı duyuruldu.
1 belde ve 10 köyde elektrik kesintisi  

Yapılan açıklamada Lüleburgaz’a bağlı Ahmetbey beldesi ile Alacaoğlu, Düğüncübaşı, Oklalı, Kırıkköy, Ayvalı, Hamitabat, Çeşmekolu, Umurca, Sakızköy ve Emirali köylerinde 23 Şubat 2020 Pazar günü 01.00-09.00 saatlerinde TEİAŞ”20.BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ(EDİRNE) İşletme ve Bakım Müdürlüğü’nün 154 kV LÜLEBURGAZ TM Gene Bakım çalışması yapılacağından 8 saat süre ile elektrik kesintisi yaşanacağı duyuruldu.

Buğra KAYA

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek