Kurudere Köyü karantinaya alındı
“Kırklareli’nin çalışkan çiftçisine üvey evlat muamelesi yapılamaz”
Erol Özgür: “Fatura okuma tarihini baz alıyoruz”
Yunuslardan mesafe uyarısı
Bu haber 22 Şubat 2020, Cumartesi 09:31 tarihinde eklendi. 345 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İstiklal Mahallesi’nde elektrik kesilecek

TREDAŞ Kırklareli İl Müdürlüğü Lüleburgaz Bölge Başmühendisliği tarafından 23 Şubat 2020 Pazar günü Lüleburgaz’a bağlı İstiklal Mahallesi’nde elektrik kesintisi yaşanacağı duyuruldu.
İstiklal Mahallesi’nde elektrik kesilecek  

TREDAŞ Kırklareli İl Müdürlüğü Lüleburgaz Bölge Başmühendisliği tarafından yapılan açıklamada 23 Şubat 2020 Pazar günü Lüleburgaz’a bağlı İstiklal Mahallesi’nin Mustafa Kızılay Caddesi, Mehmetçik Caddesi, Görkem Sokak, Beyaz Siteler Sokağın bir bölümü, Hale Sokak, Karaotmanlı Sokak ve Nesrin Sokağın tamamında 10.00-14.00 saatlerinde 70500 CBS no.lu TR120 DM_MOD Hücre Montaj Çalışması yapılacağından 4 saat süre ile elektrik kesintisi yaşanacağı duyuruldu.

Buğra KAYA

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek