Uğur Kurs’tan sağlıkçılara ve emniyete burs desteği
Devrez Barajına ne oldu?
Edirne'de silahlı kavga: 7 yaralı
Sağlık Bakanı Koca’dan Kırklareli’ne teşekkür
Bu haber 11 Şubat 2020, Salı 09:42 tarihinde eklendi. 1019 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bursluluk sınavları başlıyor

Bahçeşehir Koleji, Türkiye genelinde bulunan tüm kampüslerinde eş zamanlı olarak düzenlenecek bursluluk sınavının sonuçlarına göre farklı oranlarda burs imkanı sağlayacak.
Bursluluk sınavları başlıyor  

Bahçeşehir Koleji tarafından 4-5-6 ve 7.sınıfların katılımına açık olacak Ortaokul bursluluk sınavı 22 Şubat’ta; 8-9-10 ve 11. sınıfların katılımına açık olan Lise Bursluluk Sınavı ise 29 Şubat’ta yapılacak.

4-5-6 ve 7.sınıfların katılımına yönelik olan 22 Şubat 2020 Cumartesi günü  10.00’da gerçekleşecek sınavda; Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri ve Sosyal Bilgiler dersi olmak üzere toplam 4 dersten soru sorulacak.

8-9-10 ve 11.sınıf öğrencilerine yönelik olan 29 Şubat 2020 Cumartesi günü 10.00’da yapılacak sınavda ise öğrenciler Milli Eğitim Bakanlığı müfredatı çerçevesindeki konuları kapsayan soruları çözecek.

Kişiye Özgü Öğretim Modeli (KÖM), Master 6, Çift Dilli Eğitim, Kodlama ve Robotik, Sosyal Takip Programı (STP) gibi uygulamaları ile eğitimdeki yenilikçilik vizyonunu sürdüren Bahçeşehir Koleji’nin Okula Kabul Sınavı’na her yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun bir katılım olması bekleniyor.

Buğra KAYA

 

 

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek