Evrensekiz’de düzenli mücadele
Ahmetbey’de doğalgaz çalışmaları başladı
Ahsen ve Yılmaz ailelerinin mutlu günü
Genç raketler ter döktü
Bu haber 11 Şubat 2020, Salı 09:40 tarihinde eklendi. 798 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP’li kadınlar Güzeri Yılmazoğlu’nda birleşti

CHP Lüleburgaz Kadın Kolu Başkanlığı tarafından, 9 Şubat 2020 Pazar günü Olağan Genel Kurul yaptı. CHP İlçe Binasında yapılan kongreye tek aday olarak giren Güzeri Yılmazoğlu, 274 oyla CHP Lüleburgaz Kadın Kolu Başkanı olarak seçildi.
CHP’li kadınlar Güzeri Yılmazoğlu’nda birleşti  

Kongreye Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, Lüleburgaz Belediye Başkan Yardımcısı Leyla Güncer, CHP Genel Merkez Kadın Kolları MYK Üyesi Hamiyet Gülaçar, CHP Kırklareli İl Kadın Kolu Başkanı Sevil Kaynak, Kırklareli Merkez İlçe Başkanı, Pınarhisar Kadın Kolu Başkanı, Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli’nin eşi Aysu Gerenli ve partili kadınlar katıldı.

Divan Başkanlığına CHP Genel Merkez Kadın Kolları MYK Üyesi Hamiyet Gülaçar, Divan üyeliklerine ise Kırklareli İl Kadın Kolu Başkanı Sevil Kaynak, Kırklareli Merkez İlçe Başkanı seçildi.

Coşkulu geçen kongrede Eski Kadın Kolu Başkanı Münevver Ardagül faaliyet raporlarını sundu.  Kongreye tek aday olarak giren Güzeri Yılmazoğlu, kullanılan 274 oyun tamamını alarak CHP Lüleburgaz Kadın Kolu Başkanı seçildi.

Münevver Ardagül’den bayrağı devralan Güzeri Yılmazoğlu’nun Yönetim kurulu ise şu şekilde oluştu;

Asil Üyeler; Fatma Çoralı, Nurgül Erbaş, Nilüfer Karabacak, Sibel Karaoğlu, Meltem Tamer, Yeliz Topak, Alise Türkebak, Latife Uysal, Berrin Yavuz, Şenay Yücel.

Yedek Üyeler; Yeşim Güney, Seyhan Durak, Mahinur Çetin, İlknur Doruk, Gülten İşbecer, Sinem Boylu, Özlem Kısalar, Mümine Yüksel Uracak, Nazan Okan ve Mine Kamacı.

Konuyla ilgili düşüncelerin dile getiren Güzeri Yılmazoğlu “ Birleştirici bir yönetimle göreve geldik. Partimiz ve Lüleburgaz’ımız için hayırlı olsun” dedi.

Buğra KAYA

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek