2 mahalle ve 1 beldede elektrik kesintisi
Vergi Dairesi’nden LTSO’ya ziyaret
3 binin üzerinde kitapla hizmet veriyor
CORONA korkusu kapıya dayandı
Bu haber 07 Şubat 2020, Cuma 09:16 tarihinde eklendi. 448 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Çocuk Meclisi ikinci kez toplandı

Lüleburgaz Kent Konseyi Çocuk Meclisi, 5 Şubat 2020 Çarşamba günü ikinci meclis toplantısını gerçekleştirdi.
Çocuk Meclisi ikinci kez toplandı  

Lüleburgaz Belediyesi tarafından Temalı Yıllar kapsamında 2020 yılının Ulusal Egemenlik ve Çocuk Yılı ilan edilmesi üzerine 2020 yılının ilk Belediye Meclis toplantısını çocuklar açmıştı. Kent Konseyi Çocuk Meclisi tarafından ikinci toplantıda 5 Şubat 2020 Çarşamba günü gerçekleşti.

Sokollu Külliyesi Hamamı Meclis Salonu’nda yapılan toplantıda çocuk meclisi, gündem maddelerini görüştü. Açılış ve yoklamanın ardından meclis başkanı bir konuşma yaptı. Daha sonra 29. Uluslararası Çocuk Şenliği’nde 2020 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Yılı olması sebebiyle Çocuk Meclisi tarafından açılacak 4 adet çadır belirlenerek ilgili komisyona havale edildi.

Çocuk Meclisi üyelerinin 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi etkinliklerine katılımı konusunda gelen önerge görüşüldü. Çocukların dergi çıkarmalarına ilişkin önergenin görüşülmesinin ardından yoğun sınav dönemi nedeniyle Mart ayında toplantı yapılmamasına karar verildi.

Toplantı bu kararın ardından sona erdi.

Buğra KAYA

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek