LTSO’dan üyelerine önemli açıklama
Kırklareli’ne gelen yolcuların ateşleri ölçülecek
Kırklareli’nde 974 bin TL hayvan hastalığı tazminatı ödenecek
Koyun ve keçi yetiştiricilerine destek ödemesi
Bu haber 24 Ocak 2020, Cuma 09:34 tarihinde eklendi. 1433 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Medikent’ten Nöropsikiyatrik hastalıklar semineri

Özel Medikent Hastanesi doktorlarının sunumlarıyla 25 Ocak 2020 Cumartesi günü “Gençler ve Kadınlarda Nöropsikiyatrik Hastalıklar” konulu seminer gerçekleşecek.
Medikent’ten Nöropsikiyatrik hastalıklar semineri  

Lüleburgaz Belediyesi Sosyal Destek Etkinlikleri kapsamında Lüleburgaz Yıldızları Kadın Akademisi’nde(LYKA) 14.00-16.00 saatleri arasında “Gençler ve Kadınlarda Nöropsikiyatrik Hastalıklar” konulu seminer gerçekleşecek.

Özel Medikent Hastanesi hekimlerinden Nöropsikiyatrik Uzmanı Prof. Dr. Kemal Bayülkem, Nöroloji Uzmanı Doç. Dr. Aslan Tekataş, Uzman Psikolog Zerrin Kalender ve Diyetisyen Müjgan Mutlu Kaya’nın konuşmacı olarak katılacağı etkinliğin moderatörlüğünü ise Sara Kaplan yapacak.

Ulusal Egemenlik ve Gençlik Yılı Etkinlikleri içerisinde yer alan etkinliğe Lüleburgaz Kent Konseyi çalışma grupları da destek verecek.

Buğra KAYA

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek