2 mahalle ve 1 beldede elektrik kesintisi
Vergi Dairesi’nden LTSO’ya ziyaret
3 binin üzerinde kitapla hizmet veriyor
CORONA korkusu kapıya dayandı
Bu haber 11 Ocak 2020, Cumartesi 09:30 tarihinde eklendi. 421 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Gazetemize 10 Ocak ziyaretleri

Lüleburgaz’da hizmet veren Lüleburgaz Özel Bir Nefes Hastanesi yetkilileri, Lüleburgaz Özel Medikent Hastanesi Yetkilileri ve Lüleburgaz Bahçehir Koleji yetkileri Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Murat Mahir Altan’ı ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan gazeteciler Gününü kutladı.
Gazetemize 10 Ocak ziyaretleri  

Lüleburgaz’da faaliyet gösteren Bir Nefes Hastanesi’nin Finans Müdürü Nihat Durgut, Başhemşiresi Reyhan Güre ve Kurumsal İletişim Sorumlusu Yaşar İmert,  Lüleburgaz Özel Bir Nefes Hastanesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Zeki Karaman  ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Danışmanı Sara Kaplan, Lüleburgaz Bahçeşehir Koleji Basın ve Kurumsal İletişim Yöneticileri Melike Yıldırım ve Çağlar Akgün 10 Ocak 2020 Cuma günü Çalışan Gazeteciler Günü olması nedeniyle Hürfikir Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Mahir Altan’ı ziyaret etti.

Hürfikir Gazetesinin bölgemizde yaşanan gelişmeleri halkımıza tarafsız ve doğru şekilde aktarmak için yıllardır hizmet verdiğini söyleyen yetkililer gazetemiz çalışanlarına da teşekkür ederek başarılar diledi.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Murat Mahir Altan da ziyaret eden kurum  yetkililerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Buğra KAYA

 

 

 

 

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek