Evrensekiz’de düzenli mücadele
Ahmetbey’de doğalgaz çalışmaları başladı
Ahsen ve Yılmaz ailelerinin mutlu günü
Genç raketler ter döktü
Bu haber 03 Ocak 2020, Cuma 09:19 tarihinde eklendi. 380 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Lüleburgaz Belediyesi – Büyükkarıştıran Belediyesi arasında Katı Atık Protokolü İmzalandı

Lüleburgaz Belediyesi ile Büyükkarştıran Belediyesi arasında dün önemli bir protokol yapıldı.
Lüleburgaz Belediyesi – Büyükkarıştıran Belediyesi arasında   Katı Atık Protokolü İmzalandı  

Kırklareli Yerel Yönetimleri Katı Atık Tesisleri Yapma ve İşletme Birliği Encümeni’nin (KIRK-KAB) 27 Haziran 2019 tarihinde almış olduğu 4’nolu karar gereği belediyelerin kendi aralarında anlaşma sağlayarak evsel atıkları transfer merkezlerine oradan da KIR-KAB Düzenli katı atık depolama alanına nakledilmesi mümkün hale getirilmişti.

 

Bu kapsamda Lüleburgaz Belediyesi ile Büyükkarıştıran Belediyesi arasında 2 Ocak 2020 tarihinde protokol imzalandı.

 

Lüleburgaz Belediyesi’nde imzalanan anlaşmada imzaları Lüleburgaz Belediyesi adında Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, Büyükkarıştıran Belediyesi adına Büyükkarştıran Belediye Başkanı Ertuğrul Çamlıca imzaladı.

 

Protokol çerçevesinde 02.01.2020-02.01.2021 tarihleri arasında 12 ay süre ile Büyükkarıştıran Belediyesi mücavir alan sınırları içerisinde toplanan evsel atıklar Lüleburgaz Belediyesi transfer istasyonuna getirilecek, burada sıkıştırılarak KIR-KAB düzenli katı atık depolama alanına nakledilecek.

 

Ertan BAYER

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek