Lüleburgazlı berberler NEGATİF  çıktı
Cenaze aracını kaçırmaya 1 tutuklama
Fuat Baldırlı  danışman oldu
Gençler fabrikalara gidince, köylerdeki sahalar öksüz kaldı
Bu haber 11 Aralık 2019, Çarşamba 09:18 tarihinde eklendi. 412 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Vize’de doğalgaz meşalesi yandı

Vize’de doğalgaz çalışmalarının ilk adımı doğalgaz meşalesinin yakılması ile başladı.
Vize’de doğalgaz meşalesi yandı  

Meşale yakım işleminde Vize Belediye Başkanı Ercan Özalp, Trakya Bölgesi Doğal Gaz Dağıtım A.Ş Direktörü Tamer Akaslan, Lüleburgaz İşletme Müdürü Irmak Kaya, Teknik Müdür Özgür Yılmaz ve Yapım Müdürü Olcay Gökkurt hazır bulundu.

Konu hakkında açıklamarda bulunan Trakya Bölgesi Doğal Gaz Dağıtım A.Ş Direktörü Tamer Akaslan “Vize ilçemizin 2019 yılı Doğalgaz yatırım kapsamında bölge istasyonu ve çelik şebekesini tamamlamış bulunuyoruz. Yaptığımız meşale yakma işlemi ile doğalgazın arzını test ettik. 2020 Nisan ayından sonra ilçede kazı çalışmalarına başlayacağız” dedi.

Vize Belediye Başkanı Ercan Özalp ise “Söz verdiğimiz gibi bugün Vize’de doğalgaz meşalesini yaktık. Nisan ay’ından sonra şebeke çalışmaları hızla devam edecek ve tamamlanmasının ardından ilçemiz doğalgaza kavuşacaktır. İlçemize hayırlı olsun “ açıklamasını yaptı.

Buğra KAYA

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek