Vekil’den dillere destan düğün
Yol yıkama çalışmaları devam ediyor
Turgutbey  halkı toplanmayan çöplerden şikayetçi
Benzin Pub, Lüleburgaz’da faaliyete girdi
Bu haber 05 Aralık 2019, Perşembe 09:22 tarihinde eklendi. 1714 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP YDK Üyesi Avukat Emrah Arslan; “CHP delegesi kimsenin adamı değildir”

CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi (YDK) Avukat Emrah Arslan, CHP’de delege seçimlerinin sona ermesinden sonra yaptığı açıklama ile süreci yöneten CHP Lüleburgaz İlçe Başkanlığı’na oy kullanan ve delege seçilen parti üyelerini tebrik edip başarılar diledi.
CHP YDK Üyesi  Avukat Emrah Arslan;  “CHP delegesi kimsenin adamı değildir”  

CHP delegesini ve üyesinin kimsenin adamı olmadığını belirten Avukat Emrah Arslan yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Cumhuriyet Halk Partili Yol Arkadaşlarım; Demokrasinin en güzel örneklerinden birinin yaşandığı ilçemizde Mahalle, Belde ve Köy Delege seçimleri sona ermiştir. Seçilen arkadaşların hepsi CHP’nin delegesidir, hiç kimsenin adamı değildir ve hiç kimseye ait değildirler. Hepsi bir rekabet ortamından gelmiştir. Zaman zaman uzlaşıyla, bazen de tek listelerle seçimler gerçekleştirilmiştir. Seçilen seçilmeyen tüm arkadaşlarımız büyük CHP ailesinin bir ferdidir. Bu anlamıyla da Lüleburgaz’ın geleceğe taşınmasında seçilen delege arkadaşlarımızın çok önemli bir misyonu bulunmaktadır. İktidara giden CHP’de ve Kırklareli siyasetinde CHP Lüleburgaz örgütünün hak ettiği yerde olması için söz sırası delege arkadaşlarımızdadır. Tüm delege arkadaşlarımıza kullanacakları oylar ve delegelik görevleri için hayırlı olsun derken, seçim sürecinde görev alan CHP İlçe Başkanımız Sayın Aziz Üstünalp ve Yönetim Kurulu üyelerine, sandık görevlisi arkadaşlara ve seçimlerde çalışan vefakar CHP üyelerine teşekkür ederim.” 


Ertan BAYER

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek