O hekime soruşturma başlatıldı
İşte Lüleburgaz’ın güncel korona virüs haritası!
Turabi Kayan’dan Kaymakam Yüce’ye ziyaret
Lüleburgaz Belediyesi’nden spor kulüp ve okullarına duyuru
Bu haber 02 Aralık 2019, Pazartesi 09:17 tarihinde eklendi. 503 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ISTRANCALAR TRAKYA'NIN AKCİĞERLERİDİR!..

Trakya ovasıyla Istranca Dağlarını Kuzeyden Güneye bir koridor gibi birleştiren YENİCE KÖYDEYDİK!..
ISTRANCALAR TRAKYA'NIN AKCİĞERLERİDİR!..

Kırklareli İli, Pınarhisar İlçesi ve Yenice Köyü'nün Kuzey/Doğusunda ortalama 15 yıldır çalışan bir Taş ocağının ilave üretim talebi ( kapasite arttırımı ) üzerine, KÖY MUHTARLIĞINCA açılan " Çevresel etki değerlendirilmesi gerekli değildir" kararının iptali işlemiyle Çevre Bakanlığına karşı ve mahallinde keşif ve bilirkişi incelemesi yaptırılmasına karar verilen dava adına duyarlı yöneticiler ve tüm çevreciler olarak Yenice Köyü Muhtarlığının ve bölge halkımızın yanında,

Ormanlarımız için,
Sularımız için,
Havamız için,
Ve tüm Doğal yaşamın geleceği için, olduk....

Bundan sonraki aşamada bilim insanlarımızın ( bilirkişi ) hazırlayacakları rapora göre Türk Hukuku gereken kararı verecektir.
Sonuç kararın doğamızın korunması ve gelecek nesillere temiz kalmasını sağlayacak şekilde olmasını Trakya halkı olarak diliyoruz..

Saygılarımızla..

GELECEĞİNE SAHİP ÇIK!..

Hakan Dedeoğlu

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek