Korkutan kaza;  3 yaralı
Ambulans helikopter yeni doğan bebek için havalandı
3 günde 9 bin 600 kilo atık toplandı
TREPAŞ, faiz silme kampanyasını  uzattı
Bu haber 13 Kasım 2019, Çarşamba 09:11 tarihinde eklendi. 1106 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Atatürk Mahallesi Semt Pazarı meclisten geçti

Lüleburgaz Belediye Meclisi’nde Atatürk Mahallesi’nde kurulması beklenen Semt Pazarı’na onay verdi.
Atatürk Mahallesi Semt Pazarı meclisten geçti  

2019 yılı Kasım Ayı birinci toplantısında İmar Komisyonu ve Plan Bütçe Komisyonuna havale edilen Zabıta Müdürlüğünün Atatürk Mahallesi Semt Pazarı ile ilgili yazısı Belediye Meclisi’nin 11 Kasım Pazartesi günü gerçekleştirilen toplantısında karara bağlandı. Komisyonca Atatürk Mahallesi Semt Pazarı’nın kurulmasının uygun görülmesinin ardından Belediye Meclisinde yapılan oylamanın ardından oy çokluğu ile kabul edildi.

Buna göre; Atatürk Mahallesi Kenar Caddesi, Kamer Sokak, Göktuğ Sokak ve Aytuğ Sokak kesişiminde yer alan alana Semt Pazarı kurulacak. Atatürk Mahallesi’nde kurulacak olan Semt Pazarı Lüleburgaz’da Pazaryeri ve 8 Kasım Semt Pazarı’nın ardından 3. pazar alanı olacak.

Cüneyt ÜNLÜSOY

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek