Esnafta normalleşme sevinci
LTSO’DAN  COVİD-19 TESTİ
Bazı şehir içi hatlarına normalleşme ayarı
İYİ Parti’den “Normalleşme” mesajı
Bu haber 19 Ekim 2019, Cumartesi 09:40 tarihinde eklendi. 697 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP’de 6 bin 350 üye oy kullanacak

CHP Lüleburgaz İlçe Başkanı Aziz Üstünalp, dün gazetemizin İmtiyaz Sahibi Murat Mahir Altan’ı makamında ziyaret etti.
CHP’de 6 bin 350 üye oy kullanacak  

Ziyaret sırasında Başkan Üstünalp’a CHP Lüleburgaz İlçe Sekreteri Halis Kutlu da eşlik etti.

 

CHP Lüleburgaz İlçe Örgütü’nün güçlendirilmiş 17 kişilik ilçe yönetim listesinin Genel Merkez tarafından  onaylanacağını belirten CHP Lüleburgaz İlçe Başkanı Aziz Üstünalp; “Üye listelerimiz askıya astık.  Partimizde 8 Kasım 2019 tarihinde başlayacak olan  Delege seçimlerinde 6 bin 350 üyemiz oy kullanacak. Delege seçimlerinde oy kullanacak olan üyeler içinde en geç 30 Haziran 2019 tarihine kadar üyeliğinin onaylanmış olması şartı getirildi. Bu tarihten sonra üyeliği onaylananlar  bu delege seçimlerinde oy kullanamayacak. Bunun dışında 98 üyemizin ikametgahı belli değil. Üyelerimiz eğer ilçe içindeki ikametgah değişikliğini 30 Haziran’a kadar yapmışlarsa ikametgah belgelerini getirmeleri şartı ile adres değişiklikleri kabul edilecek. Bunun dışında parti üyelerimiz yasal itiraz süresi içerisinde de itirazlarını yapabilecek. Ben bir yer aday değilim. Kurultay takvimimiz daha önce duyurulmuştu. Amacımız partimizin kurultay sürecini barış içinde tamamlamasını sağlamak” dedi.

 

Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Murat Mahir Altan da ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu belirterek Aziz Üstünalp ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.

Ertan BAYER

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek