Lüleburgazlı berberler NEGATİF  çıktı
Cenaze aracını kaçırmaya 1 tutuklama
Fuat Baldırlı  danışman oldu
Gençler fabrikalara gidince, köylerdeki sahalar öksüz kaldı
Bu haber 05 Ekim 2019, Cumartesi 09:23 tarihinde eklendi. 840 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Belediye 14 personel için Uygulamalı mülakat yaptı

Lüleburgaz Belediyesi tarafından Personel Hizmetleri Anonim Şirketi bünyesinde çalışacak 14 personel alımı için mülakat yapıldı.
Belediye 14 personel için  Uygulamalı mülakat yaptı  

Lüleburgaz Belediye Başkanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde 14 personel alımı yapılacağı açıklanmıştı. Personel Hizmetleri Anonim Şirketi bünyesinde çalışacak 10 sürücü ve 4 hayvan bakıcısı personeli alımı için 4 Ekim 2019 Cuma günü Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisi(LYFA) ve Lüleburgaz Geçici Hayvan Bakımevi’nde adaylara mülakat yapıldı.

Mülakatları Lüleburgaz Belediye Başkan Yardımcıları Leyla Güncer ve Erol Özgür ile İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Dilek Çetin Çivi,  Temizlik İşleri Müdürü Sibel Balta, İş Güvenliği Uzmanı Onur Aydın gerçekleştirdi.

Sabah LYFA’da sürücü adaylarına gerçekleştirilen uygulamalı mülakatta adaylara çöp kamyonu kullandırılarak manevra hareketleri yaptırıldı.

 

Öğleden sonra ise Geçici Hayvan Bakımevi’nde hayvan bakıcısı adaylarına mülakat gerçekleştirildi.

 

Haber Buğra KAYA Fotoğraf Arşiv

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek