Çağrı Filiz'in acı günü
Kırklarelispor galibiyeti kaçırdı
Teşhir telefon ile oynarken görüntülenen öğrenciye telefon hediye ettiler
İşadamı Mahmut Erdal’dan  Yöresel Ürünler Pazarı
Bu haber 11 Eylül 2019, Çarşamba 09:25 tarihinde eklendi. 587 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Belediyeye teşekkür

Lüleburgaz Belediye Meclisi’nin 2019-93 sayılı kararında belirtilen “Engelli Bireylere (Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’ndan alınacak engelli kimlik kartı olması, ortopedik engelli olması ve aracı kendi kullanması koşulu ile; şehit yakınları için –anne, baba, eş ve evlat- belge gösterilmesi koşulu ile; gaziler, gazi eşleri ve gazi çocukları için –belge gösterilmesi koşulu ile) Katlı Otopark’ta günlük 10 saat ücretsiz kullanım hakkı sağlayan Katlı Otopark Abonelik Kartı uygulamasına başlandı.
Belediyeye teşekkür  

Lüleburgaz Nalbant Arif Pasajı’nda esnaflık yapan Orhan Aslankurt da gerekli evrakları hazırlayıp indirim kartını aldı.

10 saat ücretsiz kullanım hakkını elde ettiği için çok memnun olan Orhan Aslankurt, dün Lüleburgaz Belediye Meclis Üyesi olan Trafik

 Komisyonu Üyesi Metin Özkan’ı işyerinde ziyaret ederek Lüleburgaz Belediyesi’ne, Belediye Meclis Üyelerine ve Belediye Meclisi Trafik Komisyonu’na  teşekkür etti.

 

Lüleburgaz Belediye Meclis Üyeleri olarak  vatandaşlar için faydalı bir uygulama kazandırdıklarından dolayı mutlu olduklarını belirten Metin Özkan
 “Şartları sağlayan vatandaşlarımızın yukarıda belirtilen evraklar ile Lüleburgaz Belediyesi Tesisler Müdürlüğüne başvurmaları yeterlidir” dedi.

 

Ertan BAYER

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek