Lüleburgaz’daki fırınlara kaçak işçi denetimi
Lüleburgaz eski Burgaz değil
 Lüleburgaz’da , 66,7 litre kaçak içki ele geçirildi.
Belediyeden meteorolojik uyarı
Bu haber 10 Ağustos 2019, Cumartesi 09:12 tarihinde eklendi. 534 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yeni banklar konulmaya başlandı

Lüleburgaz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından şehir geneline 20’si Atatürk Fotoğraflı olmak üzere toplam 170 adet bank konulmaya başlandı.
Yeni banklar konulmaya başlandı  

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Lüleburgaz geneline yeni banklar konulmaya başlandı. 2019 Atatürk’ü Anlama, Anlatma ve Gençlik Yılı olması kapsamında da 20 adet bank Atatürk fotoğraflı olarak belirlenen noktalara yerleştirildi.

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada 20 adet Atatürk Fotoğraflı bankların 4’er adeti Kongre Meydanı ile Belediye önüne, 3’ü Tören Alanına, 2’şer adeti Meclis Binası önü, LYKA ve LYFA’ya konulurken, 1’er adeti ise LYMBA, Terminal ve Ekin Atölyesi önüne konulacağı belirtildi.

Arkalıksız 150 adet normal bankların ise Lüleburgaz’ın önemli yerlerine (Murat Hüdavendigar Caddesi, İstasyon Caddesi, Büklüm Caddesi vb.) ile belirlenen parklarına kurulacak. Eski ve yıpranmış banklarda yenileriyle değiştirilecek. Ayrıca 100 adet çöp kutusu ile İşbankası önüne10 adet özel tasarımlı bankın yaptırılacağı da belirtildi.

Cüneyt ÜNLÜSOY

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek