29 Ekim kutlamaları 4 gün sürecek
Aranan örgüt üyesi Babaeski’de yakalandı
Yerel Demokrasi, Gençliğin Sesi söyleşisi gerçekleşecek
Lüleburgazspor’a Alman ekolü
Bu haber 17 Haziran 2019, Pazartesi 09:37 tarihinde eklendi. 1037 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Katlı Otopark’ta ücret değişikliği

Şehit ve Gazi aileleri ile Engelli bireylere Katlı Otopark’ın ücretsiz olması konusu Lüleburgaz Belediye Meclisi tarafından oy birliğince kabul edildi.
Katlı Otopark’ta ücret değişikliği  

Belediye Meclisi tarafından 10 Haziran Pazartesi günü yapılan toplantıda Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen Katlı Otopark’ın Şehit Aileleri, Gazi ve Aileleri ile Engelli bireyler için ücretsiz olması konusu komisyonca belirli kurallar dâhilinde onaylandı. Belediye Meclisi’nin 14 Haziran Cuma günü gerçekleştirilen toplantısında görüşülen komisyon kararı meclis üyelerinin oy birliğince kabul edildi.

Plan ve Bütçe Komisyonu tarafından belirlenen ücretler ve koşulları ise şu şekilde; Engelli Bireylere (Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı’ndan alınacak engelli kimlik kartı olması ve ortopedik engelli olması, aracı kendi kullanacak olması koşulu ile), Şehit Yakınlarına (anne, baba, eş ve evlat)(belge gösterilmesi koşulu ile), Gazilere, gazi eşlerine ve gazi çocuklarına (belge gösterilmesi koşulu ile) Tesisler Müdürlüğü tarafından Katlı Otopark Abonelik kartı verilir. Bu kart ile bahsi geçen gruplara günlük 10 saatlik ücretsiz kullanım hakkı tanımlanır.

Cüneyt ÜNLÜSOY

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek