Turabi Kayan’dan “Muhalif Gazeteler” önergesi
İlker Başbuğ yarın Lüleburgaz’da
Yeşildağ Köftecisi “İşletmemizi kasıtlı olarak provoke ediyorlar”
Deprem Simulasyon TIR’ı Lüleburgaz’a geliyor
Bu haber 13 Haziran 2019, Perşembe 09:17 tarihinde eklendi. 2268 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Lüleburgaz’da 2 gün elektrik kesilecek

TREDAŞ Kırklareli İl Müdürlüğü Lüleburgaz Bölge Başmühendisliği tarafından Lüleburgaz’da Cuma ve Cumartesi günleri elektrik kesintisi uygulanacağını duyurdu.
Lüleburgaz’da 2 gün elektrik kesilecek  

Yapılan açıklamada “Lüleburgaz’a bağlı Atatürk Mahallesi’nin, Işıklar Caddesi ve Soğukkuyu Sokağın bir bölümü, Gündoğu Mahallesi’nin Işıklar Caddesi, Zafer Caddesi, Kenar Caddesi, Soğukkuyu Sokak, Yeni Sokak ve Öğükler Sokağın bir bölümü, Barış Mahallesi’nin Ata Caddesi, Zafer Caddesi, Ataman Sokak, Leylak Sokak, Aslı Sokak, Mutlu Sokak, Ayazma Sokak, Çişem Sokak, Çayır Sokak, Onur Sokak, Güneş 1.Sokak, Çiğdem Sokak ve Koşuyolu Sokağın bir bölümü, Güneş Mahallesi’nin Zafer Caddesi, Sakızköy Caddesi, Ata Caddesi, Başak Sokak, Özlem Sokak, Gelincik Sokak, Mergiz Sokak, Şen 1.Sokak, Mutlu 1.Sokak, Meşeli Sokak, Papatya Sokak ve Yüksel Sokağın bir bölümünde bakım onarım çalışmaları nedeniyle 14 Haziran Cuma günü 14.00 ile 18.00 saatleri arasında olmak üzere toplamda 4 saat süreyle elektrik kesintisi uygulanacaktır.

Lüleburgaz’a bağlı Celalliye Köyü’nün bir bölümünde A.G. Dağıtım Şebekesi üzerinde Armatür Yenileme Çalışması nedeniyle 14 Haziran Cuma günü ile 15 Haziran Cumartesi günü 09.00 ile 18.00 saatleri arasında olmak üzere toplam 9’ar saat elektrik kesintisi uygulanacaktır.” denildi.

Cüneyt ÜNLÜSOY

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek