Lüleburgazlı berberler NEGATİF  çıktı
Cenaze aracını kaçırmaya 1 tutuklama
Fuat Baldırlı  danışman oldu
Gençler fabrikalara gidince, köylerdeki sahalar öksüz kaldı
Bu haber 01 Haziran 2019, Cumartesi 09:42 tarihinde eklendi. 2350 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cebelli’den ilk 500’de yer alan firmalara tebrik mesajı

Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Cebelli, Türkiye’nin ilk 500 büyük sanayi kuruluşu arasında yer alan Lüleburgaz ve çevresindeki firmaları kutladı.
Cebelli’den ilk 500’de yer alan firmalara tebrik mesajı  

İstanbul Ticaret ve Sanayi Odası tarafından geçtiğimiz günlerde, Türkiye’nin İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu açıklandı. Açıklanan listede Lüleburgaz ve çevresinden 9 firma kendisine yer buldu. Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Cebelli listede yer alan firmalara kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Cebelli mesajında “Odamızın hizmet sınırları içerisinde yer alan 9 firmamız, İstanbul Sanayi Odası tarafından üretimden satışlara, satış hâsılatına, brüt katma değere, öz sermayeye, net aktifler tutarına, dönem karı tutarına, ihracat tutarına ve ücretle çalışanlar ortalamasına göre belirlenen Türkiye’nin İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesi içinde önemli sıralarda yer almıştır. Küresel manada ekonomik dalgalanmaların sıkça yaşandığı bu dönemde 9 firmamızın yakaladığı bu başarıyla gurur duyuyoruz. Odamız üyesi bu firmaların bölgemizde olması, istihdam ve katma değer yaratmasını önemli buluyoruz. Türkiye’nin İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” listesinde yer alması bölgemiz açısından güç ve moral kaynağı sağlamakta olup,9 firmamızı kutluyor başarılarının devamını diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Buğra KAYA

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek