BİLSEM Çekya’dan mansiyon ödülü ile döndü
Salgın sonrası ilk Cuma namazı kılındı
20 yaş sınırlaması 18’e düşürüldü
Lüleburgaz’da gençlere sokağa çıktı
Bu haber 29 Mayıs 2019, Çarşamba 09:32 tarihinde eklendi. 801 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bugün 4 mahallede elektrik yok

TREDAŞ Kırklareli İl Müdürlüğü Lüleburgaz Bölge Başmühendisliği tarafından yapılan açıklamada Lüleburgaz’da 4 mahallede bugün 4 saatlik elektrik kesintisi uygulanacağı belirtildi.
Bugün 4 mahallede elektrik yok  

Yapılan açıklamada “Lüleburgaz’a bağlı Atatürk Mahallesi’nin Işıklar Caddesi, Soğukuyu Sokağın bir bölümü, Gündoğu Mahallesi’nin Işıklar Caddesi, Zafer Caddesi ve Kenar Caddesi Soğukkuyu Sokak, Yeni Sokak ve Öğükler Sokağın bir bölümü, Barış Mahallesi’nin Zafer Caddesi, Ataman Sokak, Leylak Sokak ve Koşuyolu Sokağın bir bölümü, Güneş Mahallesi’nin Zafer Caddesi, Sakızköy Caddesi ve Ata Caddesi, Başak Sokak, Özlem Sokak, Mergiz Sokak, Zafer 1.Ara Sokak, Sevinç Sokak, Şen 1.Sokak, Mutlu 1.Sokak, Meşeli Sokak, Papatya Sokak ve Yüksel Sokağın bir bölümünde 2019 yılı yatırım programı kapsamında çalışmalar nedeniyle 29 Mayıs Çarşamba günü (bugün) 13.00 ile 17.00 saatleri arasında olmak üzere toplam 4 saat süreyle elektik kesintisi uygulanacaktır.” denildi.

Cüneyt ÜNLÜSOY

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek