Lüleburgazlı berberler NEGATİF  çıktı
Cenaze aracını kaçırmaya 1 tutuklama
Fuat Baldırlı  danışman oldu
Gençler fabrikalara gidince, köylerdeki sahalar öksüz kaldı
Bu haber 18 Mayıs 2019, Cumartesi 09:28 tarihinde eklendi. 515 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başsavcı Saçkan’dan 19 Mayıs mesajı

Lüleburgaz Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Sami Saçkan, Milli Mücadelenin yüzüncü yılını kutladığımız 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, gençlik ve Spor Bayramı için kutlama mesajı yayınladı.
Başsavcı Saçkan’dan 19 Mayıs mesajı  

Lüleburgaz Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Sami Saçkan mesajında şu ifadelere yer verdi “Yüzüncü yıl dönümünü kutladığımız 19 Mayıs 1919, ‘yenilmiş, zedelenmiş, yorgun ve fakir’ düşürülmüş bir halkın genciyle yaşlısıyla, binlerce yıllık devlet geleneğini sürdürmek için Samsun’dan başlayan bir ivme ile vatanını sahiplenerek, geleceğini yeniden kurmaya giriştiği gündür. Tüm olumsuzluklara rağmen Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları önderliğinde tüm halkımızca verilen büyük mücadele sonucunda kurulan Türkiye Cumhuriyeti gençlerimize emanettir. Bu emaneti sonsuza kadar korumak ve yaşatmak, gelecek nesillere en iyi şekilde aktarmak gençlerimizin en başta gelen görevidir. Bu bilince sahip gençlerimizin devleti, milleti, maddi ve manevi birlik bilinci ile geleceğin teminatı olduğunu bilmek bizlere güç vermektedir. Tüm halkımızın ve bilhassa gençliğimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun”

Buğra KAYA

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek