Ayrı yaşadığı eşini bıçaklayarak yaraladı
Hayali firmalara itibar etmeyin
Babaeski Cem Vakfı’ndan Aşure etkinliği
Papaz Yahnisi birinci oldu
Bu haber 08 Mayıs 2019, Çarşamba 09:26 tarihinde eklendi. 377 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

“LÖSEV İyilik Tırı” Lüleburgaz’dan geçti

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) tarafından oluşturulan “İyilik Tırı” kanserli çocuk ve yetişkin hastalara yardım dağıtmak için Lüleburgaz’a geldi.
“LÖSEV İyilik Tırı” Lüleburgaz’dan geçti  

LÖSEV İyilik Tırı 7 Mayıs Salı günü Lüleburgaz Öğretmenevi karşısında 10.00 ile 17.00 saatleri arasında lösemi ve kanser hastaları ile ailelerine yardım dağıttı. Kırmızı et, kuru gıda, giysi, temizlik malzemeleri, kırtasiye malzemeleri, oyuncak, mobilya, ev eşyası gibi onlarca farklı destek ailelere ulaştırıldı.

LÖSEV Marmara Bölge Koordinatörü Zuhal Ön, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “LÖSEV olarak Türkiye’nin her noktasındaki kanser hastalarına ve ailelerine köy köy, şehir şehir dolaşarak yardım götürmeye devam ediyoruz. Kırmızı et, kurban bağışları, kuru gıda, erzak, kıyafet, kırtasiye, oyuncak ve ayakkabı gibi her türlü yardımlarımızı bize kayıtlı olan ailelerimize iletiyoruz. Tüm ihtiyaçlarını özgürce seçerek alabiliyorlar. Tır çalışması gönüllüler, bağışçılar ve katkı sağlayan duyarlı firmaların işbirliği ile hayata geçiriliyor. Çok güzel tepkiler alıyoruz. Hastalarımız, yalnız olmadığını hissediyorlar. Yılın her döneminde bağışçılarımız, ikamet ettikleri bölgedeki LÖSEV merkezlerine giderek ya da kargo yoluyla ayni bağışlarını yapabilirler.” dedi.

LÖSEV’e kayıtlı on binlerce lösemi-kanser hastası çocuk ve yetişkin olduğunu belirten Zuhal Ön, “Sayıları her gün artan hastaların %92’si asgari geçim sınırının altındaki ailelere mensuplar. LÖSEV, kanser gibi zor bir hastalıkla mücadele eden ailelerin bu zor günlerinde yanında olarak hastalığı yenmelerinde destek oluyor.” ifadelerinde bulundu.

Cüneyt ÜNLÜSOY

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek