Son Dakika!! Lüleburgaz Kaymakamı değişti
Petrol İş’te yeni dönem
Güncel Virüs Haritası paylaşıldı
Bu haber 06 Mayıs 2019, Pazartesi 09:47 tarihinde eklendi. 676 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

LİMER’de oryantasyon eğitimleri başladı

12 Nisan’da düzenlenen Geleceğin Yıldız Girişimcileri Demoday’inde ilk 10 içerisinde yer alıp destek almaya hak kazanan ekipler Lüleburgaz İnovasyon Merkezi (LİMER) Oryantasyon Eğitimlerine başladı.
LİMER’de oryantasyon eğitimleri başladı  

Oryantasyon eğitimi sayesinde liseli girişimciler, LİMER bünyesine dâhil olmakla kalmayıp ücretsiz olarak paylaşımlı ofis, hızlandırma programı, mentorlerle birebir görüşme, girişimlerini büyütmek için çeşitli eğitimler alma gibi hizmetlerden de faydalanacak.

Business Networking Akademi Kurucusu Ertuğrul Belen ve Embryonix Kuluçka Merkezi Kurucusu ve Müdürü Taylan Demirkaya tarafından verilen oryantasyon eğitiminde girişimcilere; hedef koyma, girişimlerini sürdürülebilir hale getirme, swot analizi, müşteriyle iletişime geçme, dijital kanalları doğru kullanma gibi konular aktarılıyor.

Cüneyt ÜNLÜSOY

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek