Park halindeki aracı soydular
ADD’den  Alman ARD televizyonuna kınama
Dubaya sıkışan araç trafiği aksattı
Ustaların ustası Saim Usta
Bu haber 04 Mayıs 2019, Cumartesi 09:35 tarihinde eklendi. 1919 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ertuğrul Çamlıca kendisine bırakılan borçlardan afiş yaptı

Lüleburgaz’a bağlı Büyükkarıştıran Beldesi’nde, 31 Mart 2019 tarihinde yapılan seçimlere CHP’nin Büyükkarıştıran Belediye Başkan adayı olarak katılan Ertuğrul Çamlıca, Belediye Başkanlığı’nı kazanmıştı.
Ertuğrul Çamlıca kendisine bırakılan borçlardan afiş yaptı  

Ertuğrul Çamlıca bu zaferle birlikte Büyükkarıştıran’da 1994 yılından beri aralıksız Belediye Başkanlığı yapan ve bu seçimlere AK Parti’nden giren Lütfü Karaman’ın da Belediye Başkanlığı’na son vermişti.

 

Ertuğrul Çamlıca, Belediye Başkanı seçildikten sonra Büyükkarıştıran Belediyesi’nde acı bir tablo karşı karşıya kalmıştı.

 

Lütfü Karaman,  Ertuğrul Çamlıca’ya kasada 335 bin TL para bırakırken 3, 5 milyon TL eski para ile 3,5 trilyon lira borç bırakmıştı.

 

Ayrıa Büyükkarıştıran’ın 18 milyonlarık Belediye Gayrimenkülü ‘de satılmıştı. Ertuğrul Çamlıca’da karşılaştığı bu tabolu, Komünist Başkan Fatih Mehmet Maçoğlu gibi afiş yaptırıp Büyükkarıştıran halkı ile paylaştı ve Beleidye duvarına afiş olarak astı.

 

Çamlıca’nın bu hareketine Büyükkarıştıran halkından tam destek geldi.

 

Ertan BAYER

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek