Ayrı yaşadığı eşini bıçaklayarak yaraladı
Hayali firmalara itibar etmeyin
Babaeski Cem Vakfı’ndan Aşure etkinliği
Papaz Yahnisi birinci oldu
Bu haber 04 Mayıs 2019, Cumartesi 09:28 tarihinde eklendi. 437 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bu gurur hepimizin

Lüleburgaz Belediyesi Çoksesli Çocuk Korosu, Çanakkale Çocuk Koroları Şenliği’nden 4 farklı ödülle Lüleburgaz’a döndü.
Bu gurur hepimizin  

Çanakkale Belediyesi ile Çanakkale 18 Mart Üniversitesi tarafından Çanakkale Çocuk Koroları Şenliği düzenlendi. Ülkemizin yetiştirdiği önemli koro şefleri, müzikolog ve akademisyenlerin jüri üyelerini oluşturduğu şenliğin bu yıl 2.si düzenlendi.

 ‘Çokça Ses, Çokça Biz’ sloganıyla düzenlenen ve bu yıl 1200 çocuğun katılımıyla gerçekleşen şenlikte Lüleburgaz’ı Sanat Yönetmeni Utku Çorbacı tarafından Lüleburgaz Belediyesi bünyesinde kurulan Lüleburgaz Belediyesi Çoksesli Çocuk Korosu temsil etti.

Koro Şefi Burcu Şimşek Dağ ve Korrepetitör Levent Dağ’ın öğrencilerinden oluşan koro, şenliğe katılan korolar arasında en başarılı korolardan biri olarak 4 farklı dalda ödül kazandı. 41 öğrenciden oluşan Lüleburgaz Belediyesi Çoksesli Çocuk Korosu, ‘Çocuk Şarkılarını Yorumlamada Teknik İzlenimde Başarı Ödülü’ , ‘Müzikoloji Platformu Başarı Ödülü’, ‘Sololu Yapıt Seslendirme Ödülü’ ve ‘Cenan Akın Şarkılarını Yorumlamada Başarı Ödülü’ olmak üzere Lüleburgaz’a 4 farklı ödülle döndü.

Buğra KAYA

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek