Turabi Kayan’dan “Muhalif Gazeteler” önergesi
İlker Başbuğ yarın Lüleburgaz’da
Yeşildağ Köftecisi “İşletmemizi kasıtlı olarak provoke ediyorlar”
Deprem Simulasyon TIR’ı Lüleburgaz’a geliyor
Bu haber 01 Mayıs 2019, Çarşamba 09:45 tarihinde eklendi. 578 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Vali Bilgin’in 1 Mayıs mesajı

Kırklareli Valisi Osman Bilgin, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü olması dolayısıyla kutlama mesajı yayımlandı.
Vali Bilgin’in 1 Mayıs mesajı  

Vali Osman Bilgin, yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verildi; “Dünyada ilk olarak 1889 yılında kutlanmaya başlanan ve 2009 yılında resmi tatil ilan edilen 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kutlanmaktadır. Toplumun her kesiminde üreten, geliştiren ve hizmete sunan işçi, memur tüm çalışanların emeklerinin ne denli önemli ve anlamlı olduğunu gösteren,  Emek ve Dayanışma Günüdür.

Bizler, millet olarak, işçinin, emekçinin hakkını alın teri kurumadan verilmesi gerektiğine inanan ve bunu prensip edinen bir inancın mensuplarıyız. İşçi ve emekçilerimizin gösterdikleri gayret ve çalışma mücadelesi ile İşçi ve işverenlerin birlikte oluşturduğu karşılıklı özveri, diyalog ve işbirliği sayesinde ülkemiz, ekonomik ve sosyal kalkınma alanında önemli başarılara imza atmıştır.

İlimizin ekonomik olarak büyümesi ve sosyal kalkınması, hedeflerine ulaşması için, tüm çalışanların, sorumluluk içerisinde hareket etmedeki kararlılıkları, sağduyulu tutum ve davranışları her türlü takdirin üzerindedir.

Bu vesile ile bütün çalışanlarımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutluyor, işçilerimizin aileleri ile birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu ve başarılı bir hayat sürmelerini temenni ediyorum.”

Cüneyt ÜNLÜSOY

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek