Başkan Metin “Kan ver hayat kurtar”
Lüleburgaz’da Salı günü 2 saat elektrik yok
Lüleburgaz’da ilkleri BAŞARI’yorlar
Süper Loto 30 milyon devretti
Bu haber 30 Nisan 2019, Salı 09:37 tarihinde eklendi. 574 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Öğretmenler panelde buluştu

Öğretmenler, Lüleburgaz Prof. Dr. Necdet Tekin Gençlik Merkezi’nde öğretmenlik meslek kanunu, öğretmen hakları, iş güvenceleri ve öğrencilerin eğitim hakları konusunda panel düzenledi.
Öğretmenler panelde buluştu  

Eğitim Sen Lüleburgaz Temsilciliği, Kepirtepeliler Eğitim Vakfı ile Yeni Kuşak Köy Enstitüleri Derneği Lüleburgaz Şubesi işbirliğinde 27 Nisan Cumartesi günü panel düzenlendi. Saat 13.00’da gerçekleştirilen panelin konuşmacı konukları Kepirtepeliler Eğitim Vakfı’ndan Sedat Tonguz, Yeni Kuşak Köy Enstitüleri Derneği’nden Öner Yağcı ve Eğitim Sen’den Özgür Bozdoğan yaptı.

Panelde öğretmenlerin meslek kanunu, iş güvenceleri, öğretmen hakları ile öğrencilerin eğitim haklarını nasıl savunmaları gerektiği anlatıldı. Etkinliğe çok Lüleburgazlı sok sayıda öğretmen ve vatandaş katıldı.

Cüneyt ÜNLÜSOY

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek