Lüleburgazlı berberler NEGATİF  çıktı
Cenaze aracını kaçırmaya 1 tutuklama
Fuat Baldırlı  danışman oldu
Gençler fabrikalara gidince, köylerdeki sahalar öksüz kaldı
Bu haber 29 Nisan 2019, Pazartesi 09:31 tarihinde eklendi. 882 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şeker depolarının Hali ne olacak ?

Lüleburgaz İstanbul Caddesi’nde şehrin tam ortasında bulunan Pancar Depoları’nın durumu adeta akıbetini bekliyor.
Şeker depolarının  Hali ne olacak ?  

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.’ye ait olan ve yaklaşık 2 ay önce boşaltılan şeker depolarının iç kısmında bulunan depo kapıları dahil boşaltıldı.

 

Kapıları ve çerçeveleri sökülen Şeker Depoları’nın şu anki hali ise Lüleburgaz’da  herkesin içini  yakmaya başladı.

 

Konu ile ilgili olarak gazetemize açıklamada bulunan çok sayıda vatandaşımız; “Şeker Depoları Alpulu Şeker Fabrikası’nın kapatılmasının ardından atıl duruma geldi. Burasının hali ne olacak ? Kırklareli’nden bir tane iktidar partisi milletvekilimiz var yarı Lüleburgazlı sayılır ancak kendisinin de konu ile ilgili bir açıklaması yok. Belediyemizden de halen bir açıklama yok. Geceleri içkili mekan haline geldi. Burasının rant kapısı olmasını istemiyoruz.  Bizler burasının Lüleburgaz halkının kullanımına açılmasını bekliyoruz.” Diyerek düşüncelerini dile getirdiler.

 

Ertan BAYER

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek