Ayrı yaşadığı eşini bıçaklayarak yaraladı
Hayali firmalara itibar etmeyin
Babaeski Cem Vakfı’ndan Aşure etkinliği
Papaz Yahnisi birinci oldu
Bu haber 16 Nisan 2019, Salı 09:17 tarihinde eklendi. 868 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Sandık görevlileri ücretlerini 22 Nisan’da alacak

31 Mart 2019 pazar günü gerçekleşen yerel seçimlerde görev yapan sandık kurulu başkanlarına ve sandık kurulu üyelerine ücretleri 22 Nisan 2019 pazartesi günü yatacak.
Sandık görevlileri ücretlerini 22 Nisan’da alacak  

Yüksek Seçim Kurulu’ndan gönderilen genelgeye göre 31 Mart 2019 pazar günü gerçekleşen yerel seçimlerin ücretlerinin yatırılması için ilçe seçim kurulu başkanlıkları görevlendirildi. Lüleburgaz İlçe Seçim Kurulu’nun bankalarla gerçekleştirdiği görüşmeler sonrasında Denizbank Lüleburgaz Şubesi ile anlaşmaya varıldı. Lüleburgaz İlçe Seçim Kurulu tarafından seçimde görev alan sandık görevlilerinin ücretleri bankaya ulaştırıldı. Seçimde görev alan sandık kurulu başkanları ve üyeleri 22 Nisan 2019 pazartesi günü ücretleri Denizbank’a yatırılacak. Bankada hesabı olan görevlilerinin ücretleri hesaplarına yatarken, olmayanlar ise ücretlerini kimlik numaraları ile temin edebilecek.

Kurs verilen sandık kurulu başkanlarına 4, kurs verilmeyen sandık kurulu başkanlarına 3, devlet memuru olup, eğitim alan üyeye 3, eğitim verilmeyen memur üyeye 2, siyasi parti üyelerine ise 1 yevmiye ücret verilecek.

Buğra KAYA

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek