15 Temmuz şehitleri için mevlid okutuldu
Set boyunda trafik kazası: 3 yaralı
Arda ile Ceren Lüleburgaz’da
U11 Ligi’nde Şampiyon Babaeskispor
Bu haber 02 Nisan 2019, Salı 09:21 tarihinde eklendi. 1352 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP’de zafer toplantısı

CHP Lüleburgaz İlçe Başkanlığı Mahalli İdareler Seçimleri’nin ardından ilk toplantısını 1 Nisan 2019 Pazartesi günü (dün) yaptı.
CHP’de zafer toplantısı  

Saat 12.30’da başlayan toplantı  saat 14.15’e kadar sürdü.

 

Toplantıya CHP Lüleburgaz İlçe Başkanı Bülent Metin, CHP Kırklareli Milletvekili Turabi Kayan, CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Avukat Emrah Arslan, Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, Büyükkarıştıran’da seçimi CHP’ye kazandıran ve Büyükkarıştıran Belediye Başkanı seçilen Ertuğrul Çamlıca, Evrensekiz’de seçimleri CHP’ye kazandıran Evrensekiz Belediye Başkanı Mustafa Nalbant, Ahmetbey’de seçimleri CHP’ye kazandıran Ahmet Belediye Başkanı Mustafa Nalbant ile Lüleburgaz’da seçimleri kazanan 27 CHP’li Belediye Meclis Üyesi ile CHP’li İl Genel Meclis Üyeleri katıldı.

 

Toplantıda bir konuşma yapan CHP Lüleburgaz İlçe Başkanı Bülent Metin, “Lüleburgaz Belediye Başkanlığı’nı tarihi bir rekor oyla aldık. Bunun yanında 25 yıldan beri Lütfü Karakaman’ın sürekli Belediye Başkanı seçildiği Büyükkarıştıran’da seçimleri kazandık. Evrensekiz ve Ahmetbey’de de CHP’li belediye başkanlarımız seçimleri kazanarak devam etti. Bu büyük bir başarı. Önümüzdeki dönemde Belediye Başkanlarımız yapacakları örnek çalışmalarla Türkiye’de örnek belediyecilik sergileyecekler” dedi.

 

CHP Lüleburgaz İlçe Başkanı Bülent Metin’in konuşmasının ardından sırası ile Büyükkarıştıran’da Belediye Başkanlığı’nı 25 yıl sonra CHP’ye kazandıran ve Belediye Başkanı olan Ertuğrul Çamlıca, Evrensekiz’de yeniden Belediye Başkanlığı’nı kazanan Mustafa Nalbant ve Ahmetbey’de yeniden Belediye Başkanlığı’nı kazanan Mustafa Altıntaş,  CHP’den İl Genel Meclisi’ne seçilen Nilüfer Erol ve Saygun Ersin , Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, CHP Kırklareli Milletvekili Turabi Kayan ve Düğüncübaşı’nda Aza olan Mümün Putuş birer konuşma yaptı.

 

Konuşmaların ardından toplantı sona erdi.

 

Ertan BAYER 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek