İktidarın yalancısı olma   Halkın doğrusu ol
Arslan, “Seçilen kişiler değişim getirmedi”
Nisan ayı su analiz raporu açıklandı
Emekli Sen’de genel kurul heyecanı yaşanacak
Bu haber 15 Mart 2019, Cuma 09:33 tarihinde eklendi. 485 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kocasinan Mahallesine yakışacak aday

Lüleburgaz Kocasinan Mahallesi Muhtar Adayı Olcay Güven ve aza ekibi gazetemizi ziyaret ederek projeleri anlattı.
Kocasinan Mahallesine yakışacak aday  

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Kocasinan Mahallesi’nden Muhtar Adayı olduğunu açıklayan Olcay Güven, Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Murat Mahir Altan’ı ziyaret ederek projelerinden bahsetti. Kocasinan Mahallesi’nde mahalle halkını iyi günde de kötü günde de bir arada tutmayı hedeflediğini belirten Muhtar Adayı Güven, “Başın Düşerse Dara Muhtar Olcay Güven’i ara” sloganıyla yola çıktığını belirtti.

Muhtar Adayı Olcay Güven, aza ekibiyle birlikte Kocasinan Mahallesi’ni hak ettiği yere getireceğini belirterek göreve gelmesi durumunda yapacağı projelerden bahsetti. Güven, “Halkımızın da takdiri ile göreve seçilmem durumunda muhtarlık bünyesinden alınan hiçbir hizmetten ücret talep edilmeyecektir. Mahallemizde bulunan maddi durumu müsait olmayan ailelere erzak yardımı yapılacaktır. Mahalle sakinlerinin ihtiyaçlarına binaen üst makamlarla sağlık ocağı ile ilgili çalışma başlatacağız. Her yıl belirli aralıklarla ücretsiz tarihi, turistik ve şehitliklere geziler düzenleyeceğiz. Kocasinan Mahallemizde geleneksel yaz şenlikleri düzenleyeceğiz. Belediyemizle işbirliği içerisinde 27 Mayıs Çocuk Parkını aktif hale getireceğiz. Mahalle sakinlerimizi iyi günde, kötü günde birbirlerinden haberdar edeceğiz. Mahallemizde toplu mesaj ve haberleşme sistemi kuracağız. Işıkları sönen mahallemizi yeniden aydınlatacağız. Kadınlarımızın renkli kaldırımlarımızda rahat bir şekilde, güvenle yürüyebilmesini sağlayacağız.” ifadelerinde bulundu.

Kocasinan Mahallesi Muhtar Adayı Olcay Güven’in aza listesinde ise şu isimler yer alıyor; Tuğçe Kızılcan Sofu, Şevket Oral, Çiğdem Erol, Zehra Bircan, Alper Kurt, Filiz Pişkinoğlu, Ahmet Ersöz ve Serkan Dinç.

Cüneyt ÜNLÜSOY

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek