Emekli Sen’de genel kurul heyecanı yaşanacak
Film Akademisi öğrencileri yurtdışında eğitim görecek
3 Köy’de elektrik kesintisi uygulanacak
Oğuzhan Koç 19 Mayıs’ta Lüleburgaz’da
Bu haber 15 Mart 2019, Cuma 09:32 tarihinde eklendi. 388 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Alpullu Şeker’i alan firma panel düzenledi

Alpullu Şeker Fabrikası’nı satın alan Binbir Gıda Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş,14 Mart 2019 perşembe günü Aşkiye Neşet Çal Sahnesi’nde panel düzenledi.
Alpullu Şeker’i alan firma panel düzenledi  

Ziya Organik’e bağlı olan firmanın düzenlediği ‘Çiftçilerimizle Buluşma Toplantısı’ Lüleburgaz Ziraat Odası’nın desteğiyle gerçekleşti. Panelde Binbir Gıda Tarım Ürünleri Fabrika Müdürü Ali Kazıcı sunum gerçekleştirdi.

Firmalarının Fırat Plastik ve Ziya Organik firmalarına bağlı olduğunu söyleyen Fabrika Müdürü Ali Kazıcı, firmalarıyla ilgili bilgiler vererek bölgede tarımın devam etmesini amaçladıklarını belirtti.

Bitkinin gürbüz ve dayanıklı bir bitki olması için bitkiyi beslemenin, hastalıklardan korumanın, gübresini ihtiyacı kadar vermenin ve sulanmasını sağlamanın gerekliliğine vurgu yapan Ali Kazıcı, çiftçiler istediği takdirde 6 adet tohum ve iki adet gübre çeşidinin satışını gerçekleştirdiklerini söyledi. Çiftçilerin ürünleri ücretsiz temin edebildiğini, hasattan sonra hasat gelirinden düşüldüğünü ve fiyatların dövize göre değişiklik yaşamadığını da ifade etti.

Buğra KAYA

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek