15 bin kursiyer Lüleburgaz HEM’de eğitim gördü
Lüleburgaz’da yaz spor okulları başlıyor
Bulgaristan’dan-Türkiye’ye   denizden ilk sefer
Yaya geçitleri yenilendi
Bu haber 12 Ocak 2019, Cumartesi 09:33 tarihinde eklendi. 348 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Fenerbahçeliler Derneği ilk toplantısını yaptı

Lüleburgaz Fenerbahçeliler Derneği, ilk Yönetim Kurulu Toplantısını 8 Ocak Salı günü Dernek Binasında gerçekleştirdi.
Fenerbahçeliler Derneği ilk toplantısını yaptı  

29 Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulu’nun ardından tekrar Başkan seçilen Hasan Danış, yeni yönetimiyle birlikte 8 Ocak 2019 tarihinde ilk Yönetim Kurulu toplantısını yaptı. Yapılan toplantıda yeni Yönetim Kurulunun görev dağılımı yapıldı.

Gerçekleştirilen toplantıda Yönetim Kurulunun görev dağılımları şu şekilde belirlendi; Başkan Hasan Danış, Başkan Vekilleri Kemal Ata Baydar, Eralp Çoralı, Genel Sekreter Berk Naci Çetinaslan, Basın Sözcüsü Gürkan Sakallı, Muhasip Üye Finansal ve İdari Yapılanma Sorumlusu Gökay Serdal, Kurumsal İletişim Sorumlusu Bayram Gümüştekin, Sosyal İlişkiler ve Organizasyon Sorumlusu Mahmut Keskinoğlu, Reklam Pazarlama ve Kaynak Yaratma Sorumlusu Okan Sucukçu, Yatırım ve Projeler Sorumlusu Sercan Bayraktar, Üye Kazandırma Sorumlusu Alaaddin Yılmaz, üyeler Ramiz Ertan ve Mirsat Seyyar.

Cüneyt ÜNLÜSOY

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek