Takla atan otomobilin sürücüsü yaşamını yitirdi
Çocuk Şenliği yarın başlıyor
67 YAŞINDAKİ DEDE  SEVGİLİSİNİ VURDU
Filika Medya’dan Ramazan ayı organizasyonları
Bu haber 09 Kasım 2018, Cuma 09:37 tarihinde eklendi. 374 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kurtuluş Kupası’nda dereceye girenlere ödülleri verildi

Lüleburgaz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen 8 Kasım Kurtuluş Kupası’nda dereceye giren okullara ve öğrencilere ödülleri verildi.
Kurtuluş Kupası’nda dereceye girenlere ödülleri verildi  

Lüleburgaz’da 8 Kasım Kurtuluş Bayramı olması münasebetiyle gerçekleştirilen Kurtuluş Kupası’nda dereceye giren öğrencilere protokol tarafından madalyaları verildi. Basketbol Yıldız Erkeklerde dereceye giren okullar; Birinci Fehmi Mutlu Ortaokulu, ikinci Özel Doğa Ortaokulu ve üçüncü Özel Akım Ortaokulu oldu. Basketbol Genç Erkeklerde dereceye giren okullar; birinci Lüleburgaz Lisesi, ikinci Özel Akım Anadolu Lisesi, üçüncü Lüleburgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu. Öğrenciler ödüllerini Lüleburgaz Kaymakamı Mustafa Kaya’nın elinden aldı.

Kros’ta Yıldız Kızlarda dereceye giren okullar; birinci TEK Ortaokulu, ikinci Emrullah Ortaokulu, üçüncü Şaban Öğünç Ortaokulu oldu. Kros’ta kızlarda ferdi olarak dereceye giren öğrenciler;  birinci Emrullah Efendi Ortaokulu’ndan Esila Öztop, ikinci Emrullah Efendi Ortaokulu’ndan Sümeyra Hancı, üçüncü TEK Ortaokulu’ndan Meva Asel Avcı oldu. Öğrencilere ödüllerini AK Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz verdi.

Kros’ta Yıldız Erkeklerde dereceye giren okullar; birinci TEK Ortaokulu, ikinci Şaban Öğünç Ortaokulu, üçüncü İmam Hatip Ortaokulu oldu. Kros’ta erkeklerde ferdi olarak dereceye giren öğrenciler;  TEK Ortaokulu’ndan Barkın Kurt, ikinci TEK Ortaokulu’ndan Onur Taşpınar, üçüncü TEK Ortaokulu’ndan Kutay Rençber oldu. Kros’ta Genç Erkeklerde dereceye giren okullar; birinci Lüleburgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, ikinci Kepirtepe Anadolu Lisesi, üçüncü Özel Ayyıldız Mesleki Teknik Anadolu Lisesi oldu. Kros’ta Genç erkeklerde ferdi olarak dereceye giren öğrenciler;  birinci Lüleburgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Berkcan Durmuş, ikinci Lüleburgaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Doğukan Özdin ve üçüncü Kepirtepe Anadolu Lisesi’nden Kemal Ertürk oldu. Öğrencilere ödüllerini CHP Kırklareli Milletvekili Turabi Kayan verdi.

Voleybolda yıldız kızlarda dereceye giren okullar; birinci Emrullah Efendi Ortaokulu, ikinci İmam Hatip Ortaokulu, üçüncü Lüleburgaz Ortaokulu oldu. Voleybolda genç kızlarda dereceye giren okullar; birinci Lüleburgaz Lisesi, ikinci Özel Akım Anadolu Lisesi ve üçüncü Rumeli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi oldu. Okullara ödüllerini Garnizon Komutan Vekili Piyade Albay Gökalp Özyazıcı tarafından verildi.

Masa Tenisi turnuvasında Yıldız Kızlarda dereceye giren okullar; birinci Emrullah Efendi Ortaokulu, ikinci TEK Ortaokulu ve üçüncü Şaban Öğünç Ortaokulu oldu. Masa Tenisi turnuvasında Yıldız Erkeklerde dereceye giren okullar; birinci TEK Ortaokulu, ikinci Özel Doğa Ortaokulu ve üçüncü Emrullah Efendi Ortaokulu oldu. Okullara ödüllerini Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli verdi.

Cüneyt ÜNLÜSOY

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek