Takla atan otomobilin sürücüsü yaşamını yitirdi
Çocuk Şenliği yarın başlıyor
67 YAŞINDAKİ DEDE  SEVGİLİSİNİ VURDU
Filika Medya’dan Ramazan ayı organizasyonları
Bu haber 01 Kasım 2018, Perşembe 09:30 tarihinde eklendi. 1466 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Lüleburgaz’da elektrik kesintisi

TREDAŞ Kırklareli İl Müdürlüğü Lüleburgaz Bölge Başmühendisliği tarafından yapılan açıklamada 2 Kasım Cuma ve 3 Kasım Cumartesi günleri Lüleburgaz’da elektrik kesintisi uygulanacağı açıklandı.
Lüleburgaz’da elektrik kesintisi  

Yapılan açıklamada “Lüleburgaz Güneş Mahallesi’nin Dayıoğlu Caddesi ve Kenar Caddesi’nin bir bölümü ile Hasan Tabak Sokağın tamamına 2018 yılı yatırımlar kapsamında programlı çalışma nedeniyle 2 Kasım Cuma günü 14.00 ile 16.00 saatleri arasında toplam 2 saat süreyle enerji verilemeyecektir.

Lüleburgaz 8 Kasım Mahallesi’nin Eski Müsellim Caddesi, Naci Arı Caddesi, Tekcan Caddesi, Kent Sokak, Kırcaali Sokak ve Özbek Sokağın bir bölümü, İş Bilen Sokak, Tuna Sokak, Orkide 1. Sokak ve Gönül 1. Sokağın tamamına 2018 yılı yatırımlar kapsamında programlı çalışma nedeniyle 3 Kasım Cumartesi günü 09.00 ile 11.00 saatleri arasında toplam 2 saat süreyle enerji verilemeyecektir.

Lüleburgaz Siteler Mahallesi’nin Nazif Balkan Caddesi’nin bir bölümü ile Onur 1. Sokak, Sezer Sokak, Yeliz Sokak ve Filiz Sokağın tamamına 2018 yılı yatırımlar kapsamında programlı çalışma nedeniyle 3 Kasım Cumartesi günü 11.00 ile 12.00 saatleri arasında toplam 1 saat süreyle enerji verilemeyecektir.” denildi.

Cüneyt ÜNLÜSOY

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek