15 bin kursiyer Lüleburgaz HEM’de eğitim gördü
Lüleburgaz’da yaz spor okulları başlıyor
Bulgaristan’dan-Türkiye’ye   denizden ilk sefer
Yaya geçitleri yenilendi
Bu haber 03 Ekim 2018, Çarşamba 09:30 tarihinde eklendi. 4963 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP LÜLEBURGAZ ‘DA SANDIK İÇİN YEŞİL IŞIK

CHP Lüleburgaz ilçe başkanı Bülent Metin ve yönetim kurulu üyeleri, tüm üyelerin katılımıyla yapılacak eğilim yoklaması talebini iletmek için CHP genel merkezinde genel başkan yardımcıları Yıldırım Kaya ve Seyit Torun’ u makamlarında ziyaret etti.
CHP LÜLEBURGAZ ‘DA SANDIK İÇİN YEŞİL IŞIK  

 Yapılan görüşmelerde Cumhuriyet Halk Partisi Genel başkan yardımcısı Yıldırım Kaya “Partimiz sonuna kadar demokrasiye bağlıdır, en geniş katılımla toplumsal mutabakatı sağlamamız ve  AKP  iktidarına son vermemiz için, yerel seçimler bir fırsattır. Kendi içerisinde demokrasiyi en iyi şekilde yaşatacak olan partimiz, tüm Türkiye’ye demokrasi getirecektir “Dedi.

 

 CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun” Trakya insanı her şeyin en iyisini hak eden, Atatürkçü,  Cumhuriyete bağlı ve Demokrasiye inanmış insanlardır. Tüm Türkiye’ de sandık koymayı ve demokrasiyi tam manasıyla işletmeyi planlıyoruz. Halka hesap verebilen belediye yönetimleri için, halkın onayını almak ve bunun için gerekli çalışmaları yapmaktayız.” Dedi.

 

Çok samimi ve sıcak bir ortamda geçen görüşmeler sonrasında CHP Lüleburgaz ilçe başkanı Bülent Metin, tüm üyelerin katılımıyla yapılacak eğilim yoklaması talebini içeren, yönetim kurulu kararının fotokopilerini, tüm merkez yürütme kurulu (MYK) ve Parti Meclisi üyelerine dağıtılmak üzere genel merkez sekreterliğine teslim etti .

 

Ertan BAYER

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek