Aday adayları kendini tanıttı
Kazanan CHP olsun
Okul Servisleri için Kurs kayıtları başladı
Çocuklar yılbaşını ebru yaparak kutlayacak
Bu haber 10 Ağustos 2018, Cuma 09:32 tarihinde eklendi. 273 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Lokantacılar Odası ile Artı Grup arasında işbirliği protokolü imzalandı

Lüleburgaz Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası ile Artı Grup İlaçlama, Dezenfeksiyon ve Danışmanlık Firması işbirliği protokolü imzaladı.
Lokantacılar Odası ile Artı Grup arasında işbirliği protokolü imzalandı  

Lüleburgaz Lokantacılar Odası Başkanı Nihat Yaman, Artı Grup İlaçlama Firma Yetkilisi Mehmet Haras ile 9 Ağustos Perşembe günü üye işyerlerini kapsayacak işbirliği protokolü imzaladı. 4 yıllık bir dönemi kapsayan protokol, Odaya kayıtlı üyelere büyük indirim olanakları sunacak.

Başkan Yaman “Yapılan anlaşma gereği, Lüleburgaz’da faaliyette bulunan odamıza bağlı üyelerimizin işyerlerine Artı Grup İlaçlama, Dezenfeksiyon ve Danışmanlık Firması tarafından sunulacak hizmetlerde indirimler sunulacak. Anlaşma gereği, haşere kontrol ve ilaçlama hizmetlerinde %15, dezenfeksiyon işlemlerinde %10 indirim, Haccp ön gereksinim programları ve dış denetim uygulama hizmetlerinde %20 indirim yapılacaktır. Ayrıca bahsi geçen hizmetlerden herhangi birini abone bazında alan işletmelerden oluşacak talep doğrultusunda yeni kurulacak ve revizyon yapılacak işletmelere rehberlik, resmi denetim ve numune sonuçlarını değerlendirme, sektörel çalışmalarda oluşan sorunlara çözüm önerileri, yılda iki defa çalışanlara eğitim programları Artı Grup İlaçlama, Dezenfeksiyon ve Danışmanlık Firması tarafından ücretsiz verilecektir. Tüm üyelerimize hayırlı olsun”dedi.

Cüneyt ÜNLÜSOY

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Uzmanındanal.com ---Yeni neslin alışveriş tercihi--