Taksi sürücülerine trafik eğitimi verildi
Bahçeşehirli öğrencilerden takımlarına destek
Kanbir sözünü tuttu ilk 3’e girdi
Hürfikir’de 9 yıllık özlem
Bu haber 03 Temmuz 2018, Salı 09:24 tarihinde eklendi. 2753 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Emrullah Efendi’nin LGS başarısı

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Lise Geçiş Sınavı’nda(LGS)Emrullah Efendi Ortaokulu öğrencileri gösterdikleri başarıyla sınava damga vurdu.
Emrullah Efendi’nin LGS başarısı  

Emrullah Efendi Ortaokulu okul birincisi Zeynep Çetin 481.06 puanla LGS il birincisi, Emrullah Efendi Ortaokulu öğrencisi Dora Doruk Kaya 457 puanla il beşincisi oldu. Emrullah Efendi Ortaokulu’nun 13 öğrencisi bu yıl Lise Geçiş Sınavı’nda(LGS) 400 ve üstü puan alarak Kırklareli ve Lüleburgaz için önemli bir başarıya imza attı. Emrullah Efendi Ortaokulu her sene olduğu gibi bu yıl da gösterdiği başarıyla adından söz ettirdi. LGS’de Kırklareli il birincisi olan Zeynep Çetin 481.06 puanla 0.03 lük yüzdelik dilime girerken, Kırklareli il beşincisi olan Dora Doruk Kaya ise 457 puanla 0.18 lik yüzdelik dilimde kendine yer buldu.

Buğra KAYA

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Uzmanındanal.com ---Yeni neslin alışveriş tercihi--