Murat Gerenli’den Kaymakam’a ziyaret
Belediye Başkanlığına Yusuf Pişkinoğlu vekalet ediyor
TEMA Vakfı öğrencilerle ağaç dikti
İlkbahar Masa Tenisi Turnuvası yapıldı
Bu haber 15 Mayıs 2018, Salı 09:21 tarihinde eklendi. 505 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

‘Geleneksel DSİ Emekliler Yemeği’ düzenlendi

Devlet Su İşleri(DSİ) Lüleburgaz Şubesi’nin emekli personelleri 14 Mayıs 2018 pazartesi günü Devlet Su İşleri Lüleburgaz Sosyal Tesisleri’nde geleneksel hale gelen buluşma yemeği düzenlediler.
‘Geleneksel DSİ Emekliler Yemeği’ düzenlendi  

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen etkinlikte DSİ emekli müdür ve personelleri ile kadroya yeni giren personeller buluşarak tanışma ve kaynaşma yemeği yediler. Düzenlenen etkinliğe DSİ Şube Müdürü Mustafa Öğretmenoğlu, TES-İŞ Edirne Şube Başkanı Zeki Şişko ve Mali Sekreteri İbrahim Kılavuz ile 9.Sondaj Şube Baş Temsilcisi Sebahattin Çapraz da katıldı. DSİ Sosyal Tesislerinde düzenlenen yemekte ilk konuşmayı Şube Müdürü Mustafa Öğretmenoğlu gerçekleştirdi. Daha sonra DSİ emekli personelleri adına Ahmet Köse konuşma yaptı. Köse konuşmasında ‘’Biz emeklilere bu güzel günü bahşettiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Bu mutlu günde emekliler olarak bir araya gelerek aramızda geçen acı, tatlı günleri yad etmek ve aramızdan ayrılan arkadaşlarımızı anmak için buluştuk. Hepinize tekrar teşekkür ederim.  DSİ’nin Lüleburgaz’da kurulmasında emeği geçen eski Şube Müdürümüz Ömer Naci Baş’a ve şubemizin Lüleburgaz’dan Tekirdağ’a taşınmasını önleyen Eski Belediye Başkanı İrfan Oruç’a da huzurlarınızda çok teşekkür ederim. Bizler DSİ sayesinde iş sahibi olduk, evlendik, çocuk sahibi olduk, emekli olduk. Bizlere bugünleri yaşatan DSi personellerine çok teşekkür ederim.’’ Dedi. Daha sonra vefat eden DSİ personelleri için bir dakikalık saygı duruşuna geçildi. Yemeklerin yenmesinin ardından edilen dualarla etkinlik sona erdi.

Buğra KAYA

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
hurfikir.com.tr’da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Hürfikir Gazetesi sorumlu tutulamaz.
Tasarım by Webdestek